Včelí květový med Vitabomba s mateří kašičkou 250g

Kód: 507
Novinka
Skladem

Včelí med květový s pylem, pergou a mateří kašičkou to je životní síla s porcí vitamínů a minerálů pro náročné období, přirozená podpora imunity.

Obsah: 250 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:  včelí med květový - krémový 93,4%, včelí pyl květový 5%, perga 1,2% , mateří kašička 0,4%.

Perga je květový pyl získávaný z pláství, který včely přetváří přímo v úlu. Zde je vystaven přírodnímu kvasnému procesu, během kterého vznikají velmi důležité substance. Perga je o více než 50% účinnější než květový pyl rouskovaný a většinou bez alergických reakcí.

Mateří kašička je vysoce výživný produkt s velkým obsahem proteinů a vitamínů.

PERGA – ,,včelí chléb” - podporuje organismus k rychlé obnově duševní a fyzické síly, zejména v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách a po operacích. Při depresivních stavech obnovuje duševní rovnováhu, vyvolává pocit spokojenosti a chuti k životu. Ovlivňuje střevní mikroflóru a podněcuje funkce žaludku, snižuje tlak, cholesterol v krvi. Obsahuje kyseliny nukleové, které mají příznivé účinky na zpomalování stárnutí.

MATEŘÍ KAŠIČKA - podporuje krvetvorbu, má dobré výsledky při neplodnosti, impotenci a snížené sexuální aktivitě. Potlačuje procesy stárnutí, snižuje psychické a fyzické přetížení, pomáhá při nespavosti, příznivě působí při bolestech hlavy. Odstraňuje negativní působení volných radikálů, zlepšuje činnost jater a střev.

Doporučené dávkování: maximálně 2 kávové lžičky denně. Nedoporučuje se těhotným a malým dětem.

Výživové údaje na 100 g
Energie 1385 kJ / 331 kcal
Tuky 0,43 g
Sacharidy 78,83 g
Vláknina 0,11 g
Bílkoviny 1,71 g

 

 

Distributor:
TASKA CZ s.r.o., Jičínská 226/17,130 00 Praha 3, IČO 06288910
www.laffe.cz, info@laffe.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, minerály
Hmotnost: 0.25 kg