Mléčná čokoláda 48% s macou a pohankovými pukanci 100 g

Kód: 461
Novinka
Značka: Laffe
Skladem

Mléčná čokoláda 48% s macou a pohankovými pukanci je vysoce kvalitní čokoláda, slazena panelou, bez aromat a konzervantů, bez lepku, nabitá vitamíny, minerály a antioxidanty, s přidáním kozího mléka.

100% přírodní, ručně vyrobená čokoláda v RAW a BIO kvalitě. 

Hmotnost: 100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní čokoláda s vysokým obsahem kakaa je velice příznivá pro lidský organismus. Kakao je totiž bohaté na antioxidanty, které pomáhají tělu odbourávat volné radikály, a tím ho chrání před vznikem různých onemocnění.

Nebojte se mlsat - hlídáte si figuru a zdraví? Dejte si kousek dobré a kvalitní čokolády!

Proč Maca?
Maca peruánská Lepidium meynii nebo Lepidium peruvianum je známá i jako peruánský ženšen.

Maca obsahuje řadu prospěšných látek a živin. Neobsahuje hormony, ale díky rostlinným látkám fytoestrogenům umí harmonizovat menstruační cyklus. Je prospěšná v průběhu menopauzy a pomáhá při problémech s plodností mužů i žen.

Působí příznivě na fyzické a duševní zdraví, vitalitu a odolnost.

Kozí mléko

Kozí mléko má podobné složení jako kravské. Ve srovnání s ním jsou v něm však více zastoupeny aminokyseliny, které obsahují síru. Obsahuje i více vápníku, fosforu a jiných minerálních látek, vitamínu A, riboflavinu, enzymů a množství dalších prospěšných látek.

Ve starém Římě bylo kozí mléko považováno za elixír krásy a dlouhověkosti.

Pohankové pukance

Pohanka celkově posiluje organismus, přispívá k rekonvalescenci a jako hodnotná dietická strava. Příznivý účinek pohanky spočívá zejména v obsaženém rutinu, který je vynikající při řešení všech druhů cévních potíží. Zvyšuje pružnost cév, snižuje lámavost kapilár - ovlivňuje tedy fragilitu cév (náchylnost k tvoření modřin a podlitin), podporuje hojení křečových žil, hemoroidů. Doporučuje se preventivně proti vápenatění cév - ateroskleróze i cévním mozkovým příhodám (mrtvicím). Účinkuje též při krvácení do sítnice. Snižuje krevní tlak, hladinu krevního cholesterolu, má detoxikační účinky.

Produkt je BIO, RAW, VEGAN, BEZ LEPKU.

Vyrobeno z kakaových bobů z Jižní Ameriky.

Složení:
Obsah podílu kakaové složky 48 %: kakaové boby 26 %, kakaové máslo 22 %; kozí mléko 10 %, pohankové pukance 6 % třtinová panela 28 %, maca 8 %.

Výživové údaje na  100 g
Energie 1536 kJ / 367 kcal
Tuky 29 g
z toho nenasycené mastné kyseliny 17 g
Sacharidy  44 g
z toho cukry 33 g
Bílkoviny 8,8 g
Vláknina 2,2 g
Sůl 0,1 g

 

Distributor:
TASKA CZ s.r.o., Jičínská 226/17,130 00 Praha 3, IČO 06288910

Doplňkové parametry

Kategorie: Potraviny a nápoje
Hmotnost: 0.1 kg