Měděný náramek modrý

Kód: 456
Novinka
Skladem

Elegantní magnetický náramek unisex se zdraví prospěšnými vlastnostmi. 

Měděný náramek zahalený do modré se zajímavým zdobením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč je nošení měděných náramků prospěšné pro zdraví?

 

Moderní věda potvrzuje to, co lidé na celém světě vědí už stovky let. Měď se řadí mezi tzv. stopové prvky a má zásadní přínos pro lidský organismus. Hraje velikou roli při udržování silných a zdravých kostí, kůže, mozku, krevních cév a imunitního systému. Má také antibakteriální vlastnosti užitečné při zpomalování šíření nemocí.

Protože měď může být absorbována kůží, nošení měděných šperků se stalo jednoduchým a oblíbeným způsobem, jak využít výhod tohoto krásného kovu.

Z esoterického hlediska je měď spojená s Venuší, bohyní lásky, smyslnosti a krásy, tudíž podporuje naši vnitřní ženu.

Magnety obsažené v náramku zlepšují přesun měďnatých iontů do krevního oběhu a proto působení mědi není jenom v místě nošení náramku, ale v celém těle. Dále magnety podporují krevní oběh a okysličování krve, tím usnadňují průnik většího množství výživných látek do buněk a odvádění odpadních látek z těla, mají protizánětlivé účinky. Posilují imunitu těla, napomáhají urychlovat procesy hojení, odbourávat otoky, zmírnit bolestivé stavy. Navozují fyzickou i psychickou pohodu.

Náramky pomáhají při bolestech kloubů, artritidě, revmatismu, pro tvorbu a růst kostí, k posílení imunitního systému, zlepšení prokrvení, pro syntézu hemoglobinu, správnou funkci kardiovaskulárního systému. Dále pomáhají udržovat zdravý nervový systém.

Upozornění: náramky nesmějí používat osoby se zavedeným kardiostimulátorem a nedoporučuje se jejich použití u těhotných žen.

 

 

 
Popis údajných vlastností náramku, které se netýkají jeho chemických a fyzikálních vlastností, je uveden na základě obecně šířených a obecně dostupných informací o tradičním lidovém využití, jež nejsou vědou ověřeny, a proto není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

 

Distributor:
TASKA CZ s.r.o., Jičínská 226/17,130 00 Praha 3, IČO 06288910