LAFFE STOP AGING

Kód: 91
Značka: Laffe
Skladem

LAFFE STOP AGING jsou tobolky, které pomáhají docílit krásy a mladistvého vzhledu:

  • Omezují tvorbu vrásek,
  • hydratuje pokožku a
  • stimuluje tvorbu nových buněk. 
  • Vitamíny dodávají energii a pomáhají metabolismu těla. 

Originální receptura, unikátní složení vitamínů spektra B a kyseliny hyaluronové. 

Použití:

vlasy,-nehty,-zuby-a-pokožka osteoporóza,-klouby,-svaly stres,-duševní-pohoda štíhlá-postava doplnení-energie premenopauza

Detailní informace

Detailní popis produktu

LAFFE STOP AGING je unikátním komplexem několika účinných složek, mezi které patří především kyselina hyaluronová, niacin, kyselina pantotenová, vitamin C, B6 a B12, riboflavin a biotin. 

Tobolky jsou určeny nejen pro vegany/ky, ale také pro všechny, kteří chtějí zpomalit stárnutí svého těla a cítit se svěží. Produkt je RAW a bez GMO (geneticky modifikovaných surovin).

  • Kyselina hyaluronová 

během stárnutí ubývá, ale je nezbytnou součástí mezibuněčné hmoty vyplňující prostor mezi buňkami, proto je potřeba ji stále doplňovat. Její molekuly jsou hydrofilní, což znamená, že mají schopnost vázat až 1000x více vody než je jejich váha. To má za následek rychlou migraci buněk, tkáňovou obnovu, přísun živin a kyslíku. Je také nápomocná při rychlé regeneraci jizev a zanechává pleť pružnou, pevnou a hydratovanou. 

  • Niacin neboli vitamin B3 

přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Udržuje normálního stav sliznic a pokožky a snížuje míru únavy.

  • Kyselina pantotenová (vitamin B5) 

podporuje normální mentální činnost a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje energii a energetický metabolismu v těle. 

  • Riboflavin 

neboli vitamín B2 je důležitý pro dobrý stav kůže, zraku, nervové soustavy a ochraňuje buňky před oxidativním stresem ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

  • Biotin 

je známý jako "vitamín krásy", neboli vitamín H, či vitamín B7. Zasahuje do metabolismu makroživin – cukrů, tuků, aminokyselin. Je důležitý pro vznik energie v těle a činnosti nervové soustavy. Udržuje normální stav pokožky, vlasů, sliznic 

 

Složení: želatina (tobolka/kapsula), kyselina hyaluronová, kyselina askorbová, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, riboflavin, biotin, vitamin B12

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení obsahuje 30 tobolek, vydrží na 1 měsíc užívání. 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu 

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Obsah 1 tobolky:

Kyselina hyaluronová 320 mg

Kyselina askorbová 80 mg

Niacin 16 mg

Kyselina pantotenová 6 mg

Vitamin B6 1,4 mg

Riboflavin 1,4 mg

Thiamin 1,1 mg

Kyselina listová 0,2 mg

Biotin 50 ug

Vitamin B12 2,5 ug

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy, nehty, zuby a pokožka
Použití: Vlasy, nehty, zuby a pokožka, Osteoporóza, klouby, svaly, Štíhlá postava, Stres, duševní pohoda, Doplnění energie, Premenopauza