LAFFE Liposomal Optimal

Kód: 222
Značka: Laffe
Skladem

Liposomální vitamíny, minerály a fosfolipidy pro nastavení tělesné rovnováhy - ideální v období premenopauzy a menopauzy. 

Vitamín C, B6, B12, E, zinek a fosfolipidy, které napomáhají dalšímu vstřebání liposomům. 

Liposomální doplňky stravy se vstřebávají až 20 krát lépe než běžné doplňky.

Použití:

doplnení-energie intimita stres,-duševní-pohoda

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liposomální doplňky stravy se vstřebávají až 20krát lépe než běžné doplňky. LAFFE MENO INTENSIVE LIPO obnáší jedinečné složení pro snadný průběh menopauzy a nastavení hormonální rovnováhy a doplnění zásadních vitamínů a minerálů: 

 • Vitamín C Vám navrátí energii. Podílí se na mnoha biologických procesech v našem těle a podporuje správný psychický vývoj. Antioxidační účinky vitaminu C jsou důležité mimo jiné pro udržení zdravých buněk a tkání a pro podporu imunitního systému. Vitamín C má také pozitivní vliv na srdce a krevní cévy, kosti a chrupavky
 • Zinek podpoří Vaši imunitu a pozitivně ovlivňuje reprodukční orgány. Díky zinku se vyživí vaše kosti, pokožka, nehty a vlasy. Přispívá k důležitým metabolickým procesům v těle, které jsou zásadní pro normální vývoj. 
 • Vitamín B6pozitivní vliv na nervovou soustavu a příznivý stav vaší psychiky. Snižuje únavu a vyčerpání, podporuje hormonální aktivitu a funkci imunitního systému. Udržuje energetický metabolismus v kondici. 
 • Vitamín B12 – snižuje únavu a vyčerpání, podílí se na tvorbě červených krvinek, které jsou důležité pro přenos látek a okysličení organismu
 • Vitamín E – ochraňuje buňky před oxidativním stresem.
 • Fosfolipidy - důležité pro procesy v lidském organismu, 

 

 • Napomáhá ženám udržet si jejich kvalitu života i v průběhu menopauzy
 • Pomáhá udržet psychickou rovnováhu, zabraňuje depresím a vyčerpání
 • Podporuje vitalitu a chuť do života
 • Napomáhá udržet chrupavky a kůži zdravé, stimuluje  tvorbu kolagenu
 • Přispívá jako prevence osteoporózy, udržuje zdravé kosti a zuby
 • Má dobrý vliv na nervovou soustavu
 • podporuje  činnost cév a srdce
 • podporuje činnost mozku a funguje jako prevence demence a Alzheimerovy choroby
 • chrání buňky před oxidačním stresem

 

Proč liposomální doplňky stravy?

Liposom je struktura tvořená přírodními fosfolipidy, do které lze vložit jakoukoliv složku. Složky jsou chráněny liposomálním obalem je transportován do střeva, kde je liposomální obal vstřebaný přes stěnu střeva. Neporušená molekula vitamínů a minerálních látek se dostane rovnou přímo do krevního řečiště, kde dochází k absorpci vitamínu přímo do buněk.

Vyplatí se investovat do liposomálních doplňků stravy?

Pokud jde o cenu, liposomální doplňky stravy jsou dražší než ty běžné. Avšak obyčejné doplňky stravy mají velmi nízkou biologickou dostupnost. Vstřebatelnost u běžných doplňků stravy je pouze 20 %. Většina látek se nevstřebává, jsou zapotřebí vysoké dávky, které zatěžují játra a ledviny. Ve výsledku tedy zaplatíte za liposomální doplňky stravy stejně, ale bez negativních dopadů na zdraví. Díky liposomu, který zajišťuje bezpečný transport vitamínu do střeva, kde se vstřebá až 80 %. K tomu navíc se jedná o zdroj fosfolipidů, kterých nemáme dostatek v dnešní době. Fosfolipidy obnovují buněčné membrány v celém těle.

LAFFE MENO obr

obr.: vstřebatelnost běžných doplňků stravy vs. vstřebatelnost liposomálních doplňků stravy

Biologická dostupnost liposomálních doplňků stravy

Transport doplňku do krve nestačí a nemusí nutně tělu prospět. Doplněk musí dorazit do buňky. V krvi můžete být vysoké množství vitamínu či minerálu, ale tělo je dokáže velmi rychle odbourat. A to je velký plusový bod liposomální formy, protože fosfolipidy snadno splyne s vnější vrstvou buňky a doplněk obklopený fosfolipidy je transportován přesně tam, kde je nejvíce užitečný. Jeden z důvodů, proč běžné doplňky stravy nefungují je, že nejsou přeneseny do buněk.

Použití: 1 čajovou lžičku denně rozmícháme v oblíbeném nápoji. V zásadě lze vzít kdykoli během dne – v ideálním případě 15 minut před nebo po jídle. Nepřidávejte do horkých nápojů! Lipozomy se snadno ničí při více něž 60 °C. Před použitím je třeba láhev promíchat.

 

Složení v denní dávce 5 ml = cca 1 čajová lžička: 

denní dávka 


Referenční hodnota příjmu / Referenční příjem

Vitamín C

0,0891

111%

Zinek

0,0155

155%

Vitamín B6 

0,0009

64%

Vitamín B12 

0,0015

37500%

Vitamín E

0,005

45%

Fosfolipidy

0,65

*

Sorbát draselný

0,01

*

*RHP/RP není stanoveno

Složení:  voda (čištěná), sorbát draselný, Kyselina L-askorbová (vit. C), Di-L-askorbát zinečnatý (vit. C, zinek, askorbát), Pyridoxin-HCl (vit. B6, HCl), Hydroxokobalamin, Vitamin B12, Fosfolipidy

Obsah: 250 ml

Neobsahuje: lepek, sóju, laktózu, GMO, syntetická barviva a příchutě.

Upozornění: Tento produkt není léčivý přípravek. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

Skladování: Uchovávejte v suchu při teplotě (6-24 °C). Po otevření uchovávejte v lednici (nejlépe v horní polici) a spotřebujte co nejdříve. Nenechávejte otevřené déle než hodinu. 

Země původu:

EU

Prodávající:

LAFFE s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hormonální rovnováha
Použití: Hormonální rovnováha