LAFFE LATTE Woman Balance BIO

Kód: 213
Značka: Laffe
Skladem

LAFFE LATTE Woman Balance je chutný a zdraví prospěšný nápoj, který pomáhá před a během menopauzy udržet potřebnou hladinu hormonů.

Ingredience pro vaše pohodlí: maca, shatawari a červený jetel.

100% přírodní BIO, bez kofeinu, bílého cukru a vegan.

Originální receptura.

Použití:

hormonální-rovnováha

Detailní informace

Detailní popis produktu

V průběhu menopauzy a před menopauzou ženám kolísají hormony, které mohou způsobovat nepříjemné psychické i fyzické stavy. LAFFE LATTE Woman Balance je 100% přírodní chutný nápoj, který je vyvinutý tak, aby pomáhal nastavit hormonální rovnováhu a udržel tak především potřebnou hladinu hormonů pomocí složky Maca peruánská, dodal vitalitu díky Shatawari a přispěl k celkovému komfortu menopauzy a před menopauzou díky jetelu lučnímu.

Vhodný i pro veganky. Nápoj je vhodný jako náhrada kávy a kávovinových nápojů. Při doporučeném užívání vystačí na 1 měsíc. Po 21 dnech vynechejte užívání na 1 týden. Postupem času si tělo na bylinky zvykne, proto je důležité dělat přestávku. 

 

Jaké jsou účinné složky LAFFE LATTE Woman Balance? 

 • Maca peruánská raw (Lepidium peruvianum) 12 % – příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu a plodnost, přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, vitalitě a vytrvalosti.
 • Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) organic 8 % – přispívá k duševní rovnováze a kognitivním funkcím, je to antioxidant a podporuje mikrocirkulaci cévního systému. 
 • Shatawari (Asparagus Racemosus) organic 8 % – pozitivní účinky na menopauzu a ženské pohlavní orgány, přispívá k menstruačnímu komfortu a podporuje normální funkci močové soustavy. Poskytuje duševní pohodu, tlumí stres a příznivě ovlivňuje spánek. Podporuje vitalitu a normální trávení. 
 • Jetel luční (Trifolium pratense) květ prášek organic 7 % – přispívá k menopauzálnímu komfortu, normálnímu stavu kostí, normální činnosti srdce - kardiovaskulárnímu systému a krevnímu tlaku. 
 • Inulin – rozpustná vláknina z agáve organic 25 %

Inulin získaný z rostliny agáve je rozpustná vláknina s probiotickým účinkem. V tlustém střevě podporuje přirozenou střevní mikroflóru, má nízkou kalorickou hodnotu.

Přínosy inulinu pro naše zdraví:

 • pozitivní vliv na imunitní systém a zvýšená odolnost organismu,
 • pozitivní vliv při snižování hmotnosti redukčních dietách,
 • zlepšená peristaltika střev a absorpce minerálů,
 • celkové zdraví trávicího systému lidského organismu.

Kokosové mléko sušené (Cocos nucifera ) organic 20 %

100% kokos, bez laktózy, bez maltodextrinu, zdroj vlákniny

Kokosový cukr (Cocos nucifera) organic 25 %

Výživný kokosový palmový cukr je 100% přírodní sladidlo získané ručním sběrem nektaru z květů kokosové palmy, zdravější náhrada běžného cukru, nízký glykemický index ( GI-35), vysoký obsah minerálů (především vápník).

Červená řepa lyofilizovaný prášek (Beta vulgaris) organic 5 %

MSM (Methylsulfate) 3 %

 

Jak si připravit LAFFE LATTE? 

 • Studený nápoj: 1 porce – cca 2 čajové lžičky smícháme se studenou vodou (cca 150 ml) a pořádně promícháme. Můžete přidat kostky ledu na osvěžení. 
 • Teplý nápoj: 1 porce – cca 2 čajové lžičky smícháme s horkou vodou (cca 150 ml) s teplotou cca 80 stupňů a pořádně rozmíchat.

Při přípravě doporučujeme použít šejkr nebo plastovou lahev, případně malý šlehač mléka pro přípravy pěny frappe. Pěnu nezapomeňte ozdobit špetkou skořice.

Také jej můžete přidat do snídaňových kaší, aby vaše snídaně měla přínos pro zdraví.  

 

Skladování: Chraňte před přímým světlem. Skladujte v chladu a suchu.

Dávkování: Latte se doporučuje konzumovat 1x denně.

Hmotnost: 180 g.

 

Nutriční hodnoty 100 g:

Energie: 1468,2 kJ / 348,9 kcal

Tuky: 13,7 g

z toho nas. mast. kys.: 3,9 g

Sacharidy: 38,9 g

z toho cukry: 24,1 g

Bílkoviny: 6,9 g

Vláknina: 28,6 g

Sůl: 0,1 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Latte
Použití: Hormonální rovnováha