LAFFE DETOX

Kód: 85
Značka: Laffe
Skladem

LAFFE DETOX jsou bylinkové tobolky, které podporují detoxikační proces v celém organismu. 

Obsahuje ostropestřec, klanoprašku čínskou, lékořici, kořen pampelišky a vitamín C.

Balení obsahuje 30 tobolek, které jsou vhodné i pro vegany a bez GMO.

Použití:

štíhlá-postava doplnení-energie

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době na nás působí velké množství toxinů, se kterými se naše tělo musí vypořádat. Pomozte mu s vyváženou bylinnou směsí / doplňkem stravy LAFFE DETOX. 

Bylinná směs podpoří očistný proces v těle a to zejména díky ostropestřci, klanoprašce čínské, lékořici, pampelišce a vitamínu C. 

  • Ostropestřec mariánský podporuje správné trávicí funkce a činnost jater. Používá se jako zdroj pročištění s antioxidačními účinky. Přispívá k normální hladině cukru v krvi a normální činnost srdce. Také podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost.
  • Klanopraška čínská je bohatým zdrojem antioxidantů a adaptogenních látek, podporuje zdravé mentální funkce, trávení, dýchací cesty a příznivě působí na játra, pročišťuje organismus. Používá se jako tonikum pro podporu mentální pohody. Má vliv na respirační zdraví, přispívá též ke správné funkci, zdraví a čištění jater. 
  • Lékořice lysá má vliv na imunitní systém a působí jako antioxidant. Příznivě podporuje duševní zdraví, nervový systém a klid v těle. Probouzí energii a pozitivně přispívá k trávení, močovému a reprodukčnímu systému. 
  • Kořen pampelišky působí jako antioxidant a tak tělo zbavuje volných radikálů. Má hluboké protizánětlivé účinky, podporuje činnost žaludku a jater. Posiluje metabolismus sacharidů a stimuluje trávení. 
  • Vitamin C je v organismu nezbytný pro velkou řadu metabolických procesů. Příznivě podporuje imunitní systém, snižuje únavu a vyčerpání. Podporuje tvorbu kolagenu. Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa.

Bylinky jsou pečlivě pěstované, nejsou geneticky modifikovanými. Produkt je vhodný pro nejen pro vegany a veganky. 

Složení: želatina (tobolka/kapsula), ostropestřec mariánský (Sylibum marianum)

standardizovaný, klanopraška čínská (Schizandra chinensis) plod standardizovaný, zelený čaj (Camellia sinensis) list standardizovaný, lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) kořen standardizovaný, pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) kořen, vitamin C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo)

Doporučené dávkování: 1–2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení obsahuje 30 tobolek, vydrží na 1 měsíc užívání. Po 21 dnech vynechejte užívání na 1 týden. Postupem času si tělo na bylinky zvykne, proto je důležité dělat přestávku. 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu 

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. 

Obsah 1 tobolky:

Ostropestřec mariánský stand. extrakt 120 mg

Klanopraška čínská plod stand. extrakt 50 mg 

Zelený čaj list stand. extrakt 50 mg 

Lékořice lysá kořen stand. extrakt 50 mg 

Pampeliška lékařská kořen 50 mg 

Vitamin C 80 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Indikace
Použití: Štíhlá postava, Doplnění energie