LAFFE Caffe Original Bio Rice

Kód: 67
Značka: Laffe
Skladem

LAFFE CAFFE Original RICE je vyváženým a lahodným nápojem pro klid v duši a celkovou fyzickou spokojenost.

100% přírodní bio a vegan s rýžovým mlékem – méně kalorií oproti kokosové variantě, bez bílého cukru a kofeinu. Vhodný jako náhrada kávy - obsahuje čekankovo-pampeliškový kávovinový nápoj. 

Originální receptura.

Použití:

stres,-duševní-pohoda premenopauza

Detailní informace

Detailní popis produktu

LAFFE CAFFE Original RICE je účinným pomocníkem, který podpoří duševní pohodu a poskytne uspokojivý pocit po celém těle. Obsahuje účinné složky, které mají blahodárné účinky pro lidské tělo, také je vhodný jako náhrada kávy. Při doporučeném užívání vystačí na 1 měsíc.

Jaké jsou účinné složky?

 • Pampeliška je známá pro své blahodárné účinky, podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, vyvážené trávení a normální funkci jater. 
 • Čekanka pročišťuje tělo, kontroluje tělesnou hmotnost a chuť k jídlu, také přispívá k normální činnosti jater a normálnímu trávení. Ale také pozitivně působí při diabetu.
 • Ashwaganda – indický ženšen, který se řadí mezi silné antioxidanty s omlazujícími účinky. Podporuje reprodukční systém, dobré duševní zdraví. Díky němu se lehce dostanete do stavu relaxace a získáte potřebnou energii a vitalitu.

Nápoj je 100% přírodní z bio surovin a je vhodný i pro veganky. 

Složení: 

 • Čekankovo-pampeliškový kávovinový nápoj 55 % (čekankový kořen 30 %, pampeliškový kořen 20 %, ječmenný slad, rýže; může obsahovat stopy lepku)

Pampeliškový kořen: podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému – cholesterol v krvi, vylučování a elektrolytovou rovnováhu, normální trávení, normální funkci jater.

Čekankový kořen: podporuje vylučování – pročištění těla, kontrolu tělesné hmotnosti – chuť k jídlu, normální činnost jater, normální trávení.

 • Rýžové mléko BIO NUTRIZ 20 %

  Mléko ze 100% rýže – rýžový sirup, rýžový škrob a rýžová mouka.

 • Xylitol organic – přírodní rostlinné sladidlo z vláken březové kůry 10 %

Zdravější náhrada klasického bílého řepného cukru, o 40 % méně kalorií oproti bílému cukru, nízký glykemický index GI = 12.

 • Ashwaganda (Withania somnifera) 10 % 

Indický ženšen, silný antioxidant, omlazující účinky, normální funkce reprodukčního systému, dobré duševní zdraví a relaxace, energie, vitalita. 

 • Skořice cejlonská  (Cinnamomum zeylanicum) 5 %

Silný antioxidant, příznivě ovlivňuje tělo, hlavu a zuby. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a sliznic, normální funkci reprodukční a močové soustavy, činnosti kardiovaskulárního systému – udržení normální hladiny v cholesterolu v krvi. 

Příprava:

 • Studený nápoj 1 porce: cca 1 čajovou lžičku smícháme se studenou vodou (cca 150 ml) a pořádně promícháme. Můžete přidat kostky ledu na osvěžení.
 • Teplý nápoj 1 porce: cca 1 čajovou lžičku smícháme s horkou vodou (cca 150 ml) s teplotou cca 80 stupňů a pořádně rozmíchat.

Při přípravě doporučujeme použít šejkr nebo plastovou lahev, případně malý šlehač mléka pro přípravy pěny frappe. Pěnu nezapomeňte ozdobit špetkou skořice. 

Skladování: Chraňte před přímým světlem. Skladujte v chladu a suchu. 

Dávkování: Caffe se doporučuje konzumovat 1x denně.

Hmotnost: 120 g.

 

Nutriční hodnoty 100 g:

Energie: 1382,3 kJ / 327,75 kcal

Tuky: 0,16 g

z toho nas. mast. kys.: 0,16 g

Sacharidy: 70,42 g

z toho cukry: 3,32 g

Bílkoviny: 5,43 g

Vláknina: 6,7 g

Sůl: 0,01 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Latte
Použití: Stres, duševní pohoda, Premenopauza